Projekt mySASY

Aktuálně:

Po celý rok 2019 vám budeme prakticky představovat projekt mySASY. Prostřednictvím videokomentářů, praktických příkladů, dat ze záznamových zařízení, odpovědí na otázky atd. vyzkoušíme systém mySASY a seznámíme vás se všemi jeho klady a případnými nedostatky.

Pokud budete chtít vyzkoušet mySASY také, můžete jako diváci a příznivci Cykloseminářů využít výhodnějších podmínek a to zadáním PARTNERSKÉHO KÓDU: CYKLO440 Zadání kódu provede v nákupním košíku v internetovém obchodě mySASY.

0. díl: Začínáme (zvažování, informace, rozhodnutí, objednávka)

Jak začít s mySASY? Zájem o systém mySASY vzbudil jeden z videoseminářů, následovalo prohlédnutí webů mySASY a poté rozhodnutí tento projekt vyzkoušet. Začínáme od nuly. Vyzkoušením systému po dobu jednoho měsíce, stanovením tréninkového profilu a pak rozhodnutím co dál. To vše za cenu, která peněženky příliš nezatíží... Více v následujícím videu.

Začínáme

1. díl: První měření (zapojení zařízení, instalace aplikace, párování, první měření)

Začínáme s minimem - službou stanovení tréninkového profilu v rámci cca 1 měsíce používání systému mySASY a pořízením hrudního pásu. Hrudní pás; smartphone, nebo tablet; stažení aplikace; propojení zařízení; způsob měření; přihlášení do klientského prostředí; první měření. To jsou úvodní kroky, které přibližujeme v následujícím videu.

01_cykloseminare_mysasy

2. díl: Trocha teorie úvodem / superkompenzace

Zahájili jsme sledování variability srdeční frekvence a pro vyhodnocení a stanovení našeho tréninkového profilu potřebujeme data z několika úvodních měření. V mezičase tedy můžeme nastudovat základní teoretické informace, které objasní co sledujeme a co bude výstupem našich měření. Pochopit podstatu zanmená seznámit se blíže s pojmem "superkompenzace".

02_cykloseminare_mysasy

3. díl: Graf naměřených hodnot

Máme za sebou několik úvodních měření a systém s nimi může začít pracovat. Po každém měření se nám výsledk zobrazí v dvourozměrném grafu. Jaké veličiny znázorňují jeho osy? Jak se orientovat v grafu? Jakým způsobem se naměřená data zobrazují? Které ukazatele graf zohledňuje? Nejen na tyto otázky odpovídáme v následujícím videu.

video bude publikováno 1.2.2019

Novinky na e-mail:

Chcete dostávat aktuální informace do svých e-mailových schránek? Zaregistrujte svůj e-mail zde.

Podmínky registrace e-mailu:

Podmínky pro registraci e-mailové adresy a rozesílání newsletterů naleznete zde

Poradna:

Prostřednictvím formuláře můžete zasílat své dotazy / postřehy / komentáře k obsahu stránky a videím. Na všechny vaše dotazy budeme reagovat. Formulář naleznete zde.

Partnerské weby:

Užitečné odkazy:
Archiv newsletterů:
Počítadlo přístupů:
Komunikace: